Aj tento rok sú permanentky a vstupenky na festival Hory a mesto vopred dostupné cez MyCinepass. Ide o rezervačný portál na správu a kúpu permanentiek a jednorazových vstupeniek, ktorý slovenskí diváci poznajú aj z iných festivalov a filmových podujatí. Festival Hory a mesto 2022 sa uskutoční od 11. do 15. mája 2022 v Bratislave.

,,Už sme sa nevedeli dočkať, kedy sa po dvoch rokoch pandémie stretneme naživo s našimi divákmi, ktorí nám už veľmi chýbali. Veríme, že vďaka lepšej situácii a nášmu bohatému filmovému programu a zaujímavým hosťom festivalu príde do Kina Lumière a na Amfiteáter Rača v Bratislave množstvo ľudí,” uviedla programová riaditeľka festivalu Zuzana Greksáková.

Ponuka permanentiek a vstupeniek

Majitelia a majiteľky Zlatého cinepassu (permanentky) v hodnote 25 eur získajú vstup na 5 premietaní (filmy, prednášky a diskusie) podľa vlastného výberu vrátane vstupu na prednášku hlavnej hostky - lezkyne Janji Garnbret. Majitelia a majiteľky Strieborného cinepassu v hodnote 20 € sa dostanú na 5 premietaní podľa vlastného výberu, okrem prednášky hlavnej hostky. Cinepass platí počas piatich festivalových dní od 11. do 15. mája 2022.

Stačí, ak sa divák alebo diváčka zaregistruje sa na portáli MyCinepass, kúpi si cinepass (permanentku) a následne si vytvorí rezervácie na želané premietania.

Okrem permanentky sú v ponuke aj jednorazové vstupenky na jednotlivé programové sekcie v hodnote 5€. Ich nákup je možný online cez rezervačný systém MyCinepass alebo na pokladni v Kine Lumière. Vstupenka na olympijskú víťazku v lezení Janju Garnbret zo Slovinska je v hodnote 10€.

Vstup na program v Amfiteátri Rača a sprievodné podujatia festivalu je zadarmo.

Pre všetky informácie súvisiace s kúpou vstupeniek a permanentiek na festival kliknite sem.

Postup, ako si cinepass kúpiť a odpovede na často kladené otázky sú uvedené tu.

Veríme, že sa 11. – 15. mája 2022 stretneme naživo v kine Lumière a v Amfiteátri Rača!

Festival Hory a mesto 2022 sa uskutočňuje pod záštitou primátora Hlavného mesta Bratislava Matúša Valla.