Spustili sme predpredaj lístkov a cinepassov (permanentky) na online premietania Festivalu Hory a mesto, ktoré bude možné sledovať cez platformu KINO DOMA na kino-doma.sk

Vstupenky aj cinepassy platia len na online premietania a je možné si ich zakúpiť iba online.
Upozorňujeme, že v prípade otvorenia kín Vás lístok ani cinepass neoprávňuje na vstup do Kina Lumière.

Sledovanie projekcií je možné len na území Slovenskej republiky.

Majitelia a majiteľky cinepassov však zároveň získavajú prístup k archívu so všetkými filmami, diskusiami a prednáškami, ktorý bude dostupný na službe Vimeo od 24. 5. do 30. 5. pre divákov a diváčky z celého sveta!


Ponuka Vstupeniek


CINEPASS - ZAŽI VŠETKO 20 €


Tento cinepass je novou formou permanentky, ktorá vás oprávňuje na sledovanie všetkých online premietaní, ktoré sú realizované ako live stream na platforme kino-doma.sk
Majitelia a majiteľky cinepassov však zároveň získavajú prístup k archívu so všetkými filmami, diskusiami a prednáškami, ktorý bude dostupný na službe Vimeo od 24. 5. do 30. 5. pre divákov a diváčky z celého sveta!


 • Ako to funguje?

  Zaregistrujte sa na portáli MyCinepass, kúpte si cinepass (virtuálnu kartu) a v prílohe emailu dostanete svoje osobné heslo, ktoré slúži na vstup do virtuálnej kinosály na kino-doma.sk

 • Projekcie

  Stream konkrétnej projekcie je k dispozícii 20 min. pred začiatkom predstavenia. Na stránke kino-doma.sk kliknite na: „Vstup do kinosály“ a zadajte svoje heslo.

 • Cinepassy sú neprenosné

  Cinepassy sú neprenosné. Každé prístupové heslo je možné využívať len na 1 zariadení.


Jednorazové vstupenky na online premietania 3€

Ak nevyužijete ponuku cinepassu, môžete si na jednotlivé projekcie zakúpiť samostatnú vstupenku. Nákup je možný len online cez rezervačný systém MyCinepass alebo platformu kino-doma.sk.

Na sledovanie projekcií vo virtuálnej kinosále na kino-doma.sk zadajte heslo uvedené na zakúpenom lístku. Kód vstupenky je po prvom použití deaktivovaný.

Vstupenka slúži len na prístup k projekcii prostredníctvom platformy KINO DOMA na adrese www.kino-doma.sk

Na kúpu vstupeniek nie je potrebná registrácia – ak si však na portáli MyCinepass vytvoríte konto, môžete hodnotiť film a hostí, ako aj sledovať históriu navštívených premietaní. Ak ste návštevníkom iného festivalu, ktorý tento systém využíva, môžete použiť svoje prihlasovacie údaje.

Veríme, že tieto zmeny privítate a 19. – 23. mája 2021 sa stretneme v KINO DOMA!Čo sa teda mení?

1. Najväčšiu zmenou oproti minulým rokom je voľné sedenie – lístok sa nekupuje na konkrétne miesto, tak ako je to bežné na väčšine festivalov. Čím skôr prídete, tým lepšie miesto v kinosále si môžete vybrať. Pri niektorých premietaniach je časť kapacity sály – konkrétne sedadlá – rezervovaná pre pozvaných hostí, delegáciu k filmu alebo porotu festivalu. Prosíme, aby ste rešpektovali označenia „reservé“.

2. Vstup do kinosál je možný na základe platného cinepassu, akreditácie alebo zakúpeného jednorazového lístku. Do kinosál sa spravidla vpúšťa 15 minút pred začiatkom premietania. Prednostný vstup do kinosál majú držitelia jednorazových lístkov na dané predstavenie a držitelia cinepassov/akreditácií, ktorí si na dané predstavenie spravili rezerváciu. V prípade voľných kapacít môže uvádzač vpustiť do kinosály najskôr 5 minút pred začiatkom predstavenia i držiteľov platných cinepassov/akreditácií bez rezervácie na dané predstavenie. Upozorňujeme tiež, že lístok stráca platnosť 5 min. pred začiatkom projekcie a v prípade vypredanej projekcie môže byť miesto ponúknuté ďalším nedočkavým divákom. Snažíme sa tak predchádzať tomu, aby na oficiálne vypredanej projekcii ostali voľné miesta pre ľudí, ktorí si zakúpili lístok alebo vytvorili rezerváciu, no nedostavili sa na premietanie. Ak je v kinosále voľné miesto aj po začiatku projekcie, samozrejme, že vás dnu pustíme 😊 Pripomíname tiež, že hoci sa náš festival koná v multiplexe CINEMAX, naše projekcie sa nezačínajú 15-minútovým reklamným blokom, preto vás prosíme o dochvíľnosť, čím prejavíte úctu aj našim hosťom.

 

Veríme, že tieto zmeny privítate a 25. – 29. marca 2020 s nami vytvoríte v CINEMAX Bory v Bory Mall pravú festivalovú atmosféru!

CINEPASS

Časté otázky

 • Na čo slúži rezervačný systém MyCinepass?

  Systém MyCinepass je určený pre všetkých návštevníkov festivalu a počas jeho priebehu im zjednoduší správu svojich rezervácií alebo nákup vstupeniek. Stačí si registráciou vytvoriť vlastný účet, kúpiť si cinepass a vychutnať si festival. Ak ste si konto v rezervačnom systéme vytvorili na inom podujatí, ktoré je v systéme MyCinepass, stačí sa len prihlásiť.

 • Čo je to Cinepass?

  Cinepass je festivalová permanentka, určená pre bežných návštevníkov, ktorá vám umožní vstup na všetky online projekcie. Cinepass je náhrada vstupenky a nie je potrebné vyzdvihnúť si žiadnu ďalšiu vstupenku. Môžete si ho zakúpiť v rezervačnom systéme MyCinepass až do skončenia festivalu. Aktivácia hesla cinepassu trvá približne 60 min. od jeho zakúpenia.

 • Ako si kúpim cinepass online cez rezervačný systém MyCinepass?

  Predpredaj cinepassov začína 27. 4. 2021 prostredníctvom rezervačného systému MyCinepass. Pre zakúpenie cinepassu postupujte nasledovne:

  1. Zaregistrujte sa do systému MyCinepass vyplnením registračného formulára. Po úspešnej registrácii vás systém automaticky prihlási a sprístupní vám sekciu s nákupmi. Ak ste si konto v rezervačnom systéme vytvorili na inom podujatí, ktoré je v systéme MyCinepass, stačí sa len prihlásiť.
  2. Kúpte si cinepass a skontrolujte fakturačné údaje. Rezervačný systém MyCinepass umožňuje nákup cinepassov len prostredníctvom online platby platobnými kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron a Diners Club International. Iné spôsoby platby v rezervačnom systéme nie sú možné. Každý návštevník si na svoje konto môže kúpiť len jeden cinepass.
  3. Ihneď po vykonaní platby získavate „Virtuálnu kartu“s heslom na prístup k projekciám v KINO DOMA. Aktivácia hesla trvá cca. 60 min. od zakúpenia.

  V prípade otvorenia kín vás virtuálna karta vás neoprávňuje na vstup do kinosál Kina Lumière.

 • Čo je to Jednorazový lístok?

  Tento typ vstupenky je možné zakúpiť pred predstavením online cez rezervačný systém MyCinepass. Platí na jednu projekciu.

Predpredaj lístkov a permanentiek na online festival spustíme čoskoro.