• Bratislava, 27. februára 2020


Na festival Hory a mesto tento rok po novom s MyCinepassom, permanentky sú už v predaji

Novinkou na festivale Hory a mesto bude tento rok aj systém nákupu vstupeniek a permanentiek MyCinepass. Ide o rezervačný portál na správu a kúpu permanentiek Cinepass a jednorazových vstupeniek, ktorý slovenskí diváci poznajú aj z iných festivalov a filmových podujatí. Vlastníci permanentiek si už nebudú musieť vymieňať papierové útržky na pokladni, ale rezervácie si budú môcť vytvárať online cez svoj účet na portáli MyCinepass a jednoducho ich spravovať. K dispozícii zostáva aj štandardná možnosť kúpy vstupeniek online alebo na pokladni CINEMAX Bory v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

V predaji je od 27. februára 2020 Cinepass Stretni svojho hrdinu (permanentka) za 28 €, ktorý umožňuje 5 vstupov na ktorékoľvek premietanie. Stačí si len rezervovať miesto a prísť do sály najneskôr 5 min. pred začiatkom projekcie. Rezervácia bude možná najneskôr hodinu pred premietaním.

Jednorazové vstupenky za 5 € na filmový blok alebo za 7 € na blok s hosťom bude možné kúpiť na mieste alebo online cez rezervačný systém MyCinepass. Lístky zakúpené online už netreba tlačiť – stačí ukázať QR kód na mobilnom zariadení pred vstupom do kinosály.

Konto na portáli MyCinepass umožňuje divákom hodnotiť filmy a hostí, ako aj sledovať históriu navštívených premietaní. Ak už má divák konto MyCinepass z iného festivalu, ktorý tento systém využíva, môže použiť svoje prihlasovacie údaje.

Novinkou na tohtoročnom festivale Hory a mesto bude voľné sedenie. Lístky a rezervácie teda neplatia na konkrétne miesto, ale platí zásada, čím skôr prídete, tým lepšie miesto a výhľad budete mať. Výhodou pre návštevníkov je, že ak na vypredanú projekciu neprídu majitelia zakúpených lístkov, tieto lístky sa vracajú do predaja.

“Tešíme sa z novej spolupráce so systémom MyCinepass, do ktorého sú zapojené viaceré významné slovenské festivaly. Hlavným dôvodom bolo spoznať našich divákov, zistiť, čo sa im páči, a priniesť do kín CINEMAX Bory festivalovú atmosféru. Veríme, že si návštevníci osvoja etiketu voľného sedenia, ktoré je na obdobných festivaloch bežné, a ktoré ponúka divákom šancu dostať sa aj na vypredané premietania,” zhrnula programová riaditeľka Zuzana Greksáková.

Festival Hory a mesto sa uskutoční od 25. do 29. marca 2020 v CINEMAX Bory v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

Všetky informácie súvisiace s kúpou vstupeniek a permanentiek na festival nájdete na https://horyamesto.sk/info/vstupenky/.

w: www.horyamesto.sk
fb: https://www.facebook.com/festivalhoryamesto
ig: https://www.instagram.com/horyamesto