• Bicykel, svet a my dvaja

  • sobota 22.5.2021 o 20:00

  • Kinosála 1 / kino-doma.sk


Spolu s Dašenou sme kvôli trailom a jazdeniu na bicykli navštívili viac ako 30 krajín po celom svete, z ktorých sme si, okrem zážitkov, odniesli aj nespočetne veľa bizarných a vtipných situácií, nad ktorými neraz zostával rozum stáť. Nečakajte, že naša prezentácia bude vyzerať štandardne. Inšpirujeme, poučíme, zanadávame si a snáď sa aj dobre zabavíme.Mountain Lovers


Sme dvaja fotiaci bajkeri /Juro & Daša/, čo ponúkajú inšpiráciu pre mtb maniakov a milovníkov hôr, tvoriaci pod značkou Mountain Lovers. Našli sme cestu do hôr a navždy v nich nechali srdce. Tak sa tam teraz musíme stále vracať, aby neprestalo tĺcť. Necítime sa dobre v spotrebiteľskom stáde, preto robíme veľké množstvo aktivít, neraz načisto protichodných, ale všetky spája radosť z toho, že sme nezávislí a prežívame to, k čomu sme sa dopracovali sami.

Od roku 2013 ponúkame inšpiráciu na blogu https://www.mtnlovers.sk - prostredníctvom príbehov, odohrávajúcich sa “mimo komfortnú zónu”, v odľahlých lesoch, na hrebeňoch hôr a v neobjavených lokalitách, kde nič nedostaneme zadarmo.